Jak objednat víno, které jste si vybrali? Pošlete objednávku na shop@winepassion.cz nebo volejte 602 559 316.

O nás

Jsem jedním z vás, milovníkem vína

Už 20 let sbírám „vinné zkušenosti“. Po zkušenostech získaných hodnocením vín na mnoha soutěžích a absolvování několika sommelierských kurzů jsem se v minulém roce rozhodl svoji vášeň a koníček zhmotnit do vinotéky butikového formátu. Náš původní brněnský autosalon Renocar jsme přetvořili na salon degustační určený všem vám, kteří máte zálibu ve víně.

Miloš Vránek, jr.

S několika kamarády, amatérskými vinaři a milovníky vína pečlivě hodnotíme všechna nová vína, která k nám z Itálie doputují. Ta vína, která nás přesvědčila svojí kvalitou si můžete s námi ochutnat.

Přivážíme vám vína vybraných italských rodinných vinařství. Jde o vína z nejvýznamnějších regionů Itálie od Friuli a Veneta přes Toskánsko po Puglii.

Co říkají ti, kdo ochutnali naše vína

Jiří Němec, RIMATEC s.r.o.

Krásná práce, pánové z Wine passion! Mnoho let jsme hledali spolehlivého dodavatele kvalitního vína. Po přechutnání doporučené „degustační várky“ 12 lahví jsme měli jasno. Všechna vína byla skvělá. Už nehledáme! Doporučujeme vás všem známým. Děkujeme a těšíme se na novinky.

David Vídeňský, fotograf a jednatel Telephone

Děkuji za krásné večery s vašimi víny! „Sex, cars and wine is a passion“! Více slov netřeba.

Martin Trnavský, Divadelní společnost Frída

S podzimem jsem se díky Tobě Miloši, seznámil s Chianti Reserva La Forra 2015. Jedním z mnoha vín, které nabízíš ve svém portfoliu. A bylo to vůbec jedno z nejpříjemnějších setkání se suchým červeným vínem co si pamatuji. Nejspíš se se s ním budu kamarádit hodně dlouho, časem se staneme nerozlučnými přáteli a můj vztah k němu bude hluboký a trvalý, stejně jako vztah ke značce BMW. Děkuji Ti, že jsi ho pro mě objevil!

Martina Melkesová, t.č. na mateřské dovolené

Jsem milovnice vína, a tudíž i ráda nová vína vyhledávám a ochutnávám. Po seznámení se s italskými víny od WP jsem neváhala a objednala si další. Ta možnost mít doma tak skvělá a lahodná vína, degustovat a nemuset pro ně jezdit až do Itálie, je naprosto bezkonkurenční.